BURMA

strzelaniny, a państwo i jego erudycja

I jak tu do kina chodzić? 

Codziennie budzę się do co raz to ciekawszych i gorszych przez to wiadomości. Zadaniem ludzi jest umierać i nawozić glebę, ale nie z rąk jakiegoś totalnego pojeba, który wygląda na to zainspirował się Jokerem i nie robi tego dla wyższej idei, chyba, że właśnie chaos jest dla niego ideą. 

Co gorsze, media posiadają tendencję do wygrzebywania z dusz zwykłych morderców ludzkich wątków i odruchów. Mordercy często nazywani są ,,zwykłymi ludźmi", ,,cichymi", ,,uczynnymi introwertykami", którzy staruszki przez pasy przeprowadzają, a i zakupy schorowanemu sąsiadowi po schodach wniosą. A wiecie co? Gówno was to winno obchodzić. Media nie powinny sprawiać, że obywatele nagle zaczynają litować się nad mordercami, dzieciobójczyniami i ludobójcami. Podług dzisiejszej modły wszystkim powinno się odpuszczać. Bo trudne dzieciństwo, bo choroba psychiczna, bo podeszły wiek. 

Ja tu jestem zwykłym obywatelem, do kurwy nędzy. I chcę się czuć bezpieczna. Skoro mój kraj nie może mnie w odpowiedni sposób ani wykształcić, ani zapewnić pracy, to niech chociaż nazywa rzeczy po imieniu i da mi złudną nadzieję bezpieczeństwa, że jak pójdę do kina, to koleś w masce gazowej typu ,,słoń'' (nie jest to celowe nawiązanie do filmu Gusa van Santa o tym samym tytule, ale skojarzenie z masakrą w Columbine High School nasuwa się samo) nie wyśle ani mnie, ani nikogo innego na nieco wcześniejszy wieczny odpoczynek. 

Jaki jest zatem cel w uczłowieczaniu morderców? Odpowiedź jest prosta: to nie żaden cel, a moda. Na wyrównywanie szans, ocen i wszystkiego ogólnie. Wszyscy i wszystko ma być takie samo, equal, equality. Każdy racjonalnie myślący człowiek, nie skażony jeszcze przez G.W i portal Liska Chytruska wie, że to bzdura i bujda na resorach, ale zapewne boi się powiedzieć tego wprost, bo jeśli dzisiaj nie jest się lewakiem, to zapewne zakompleksionym konserwatywnym bigotem. Bądźmy równi, po szwedzku  znieśmy płcie, bądźmy tylko obywatelami, którzy piją mleko od ekologicznych krów z dziurą w brzuchu (żeby zredukować ilość wytwarzanego metanu. To nie jest żart. Niemcy to wymyślili). 

Nie nazywajmy ludźmi osób, które same sobie to człowieczeństwo - bądź co bądź najpiękniejszy dar - odebrały. Naszym zadaniem jest ich potępiać, linczować (słownie!) i nie mieć litości.
Bo mnie gówno obchodzi jakim dzieckiem był facet, który zabił 12 osób i ranił kolejne 38. W dupie mam, czy przechodził trudny czas, czy był chory psychicznie.

Wy mi macie zapewnić bezpieczeństwo. A nie kurs usprawiedliwiania.  
BURMA

i tak nikt tego czytać nie będzie

Dokładnie, nikt tego czytać nie będzie, bo kogo obchodzą wyrzuty nastolatki o lekko przerośniętym ego. Ja po prostu chcę się dostać na gossip sites, żeby móc walić ze sławnych i bogatych. Tak naprawdę to pewnie im zazdroszczę, ale wyrzucam tę część mojej świadomości hen, hen daleko! za góry i lasy okolicznych wsi. 

Także pozdro, mam fajną ikonkę z Sailor Moon, oldskulowo i trendy.